(0546) 284 8464 -- (0532) 176 9213

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

Adana Taşımacılık Şehir içi ve şehirler arası evden eve, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat hizmetlerinde firmamız, düzenli çalışmalarla hızlı, sorunsuz ve güvenilir sonuçlara ulaşmaktadır. Evden Eve Taşıma, parça eşya taşıma ve asansörlü nakliyat hizmetlerinde yararlandığı profesyonel çalışmalarla ev, ofis, iş yerinizi yeni adreslerine sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Firmamız müşterilerin hizmet taleplerinde fiyat teklifi hazırlayabilmek amacı ile ön hazırlık çalışmaları yapar. Evden Eve Nakliyatta Eşyaların taşıma ekibinde kimler olması gerektiği, hangi malzemelerle paketleme yapılacağını, hangi aracın kullanılması gerektiğini bu ön hazırlık çalışması belirleyecektir.

Adana Taşımacılık Alanında uzman ve deneyimli olan taşıma kadromuz ile sunulan tüm nakliye hizmetlerinde sorumluluk sahibi. Eşyalarınızın yeni adreslerine ulaştırılma sürecinde bazı durumlarda asansörlü nakliyat hizmetleri de devreye girebiliyor. Sekizinci kata kadar uzanabilen vinçlere eklenmiş bu taşıma platformları ile eşyalarınız daha sorunsuz bir şekilde evinizden indirilecektir. Bu aşamada kullanılan bu araçlar sayesinde çok daha hızlı ve güvenli taşımacılık yapılabiliyor. Bazı durumlarda müşterilerimiz depolama hizmetlerine ihtiyaç duyabilir. Bu alanda güvenli alanlar içerisinde eşyalarınızı istediğiniz zaman aralığına kadar muhafaza edilmesi söz konusu olacaktır.

Adana Taşımacılık Eşyalarınızın taşınmasında kalite sağlanabilmesi için araçların iç dizaynlarında uyumlu değişikliklerde yapılabiliyor. Tekstil firmaları için askılı taşımacılık yapılmakta ve eşyaların durumuna uygun olarak yapılacak taşımacılık çalışmaları ile sorunsuz taşımacılık çalışmaları sağlanacaktır. Bu alanda uzak mesafe taşımacılıklarda sigortalı taşımacılık hizmetlerine de yer veriliyor. Bu şekilde çok daha profesyonel çalışmalar sunulmakta ve gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızın yeni adresine doğru yola çıkması sağlanmaktadır.