(0546) 284 8464 -- (0532) 176 9213

Sosyal Medyada Biz}

Evden Eve asansörlü taşımacılık adı altında sizlere sunulan hizmetlerde kaliteli olabilmek için ek donanımlar tedarik ederek ve yenilikler sürekli takip edilerek gerekli güncellemeler yapılıp, sektörel anlamda sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Böylece kalitenin tek adresi olmayı başardığımızı söylemek isteriz. Adana Yüreğir Evden Eve Adana alanında hizmet isteğinde bulunulduğu takdirde ilk önce firma taşınması planlanan eve keşif yapması amacıyla personeller gönderecektir.

Keşif elemanları her detayı tek tek not edecek ve eşyaların durumu ile ilgili ayrıntılı plan hazırlanacaktır. Bu işlemler taşınma esnasında vakit kaybını önlediği gibi oluşabilecek zararlar karşısında da en yüksek güvenlik sağlanabilmektedir. Güvenlik alanında tüm eşyalar firma güvencesi altında sigortalanmaktadır ve mesafe ne kadar uzakta olursa olsun sıfır problem ile eşyalar yeni adreslerine en güvenli şekilde ulaştırılmaktadır. Yapılan analizler sonrasında taşıma ekipleri eve alanına dağılarak herkes kendine verilen sorumluluğu yerine getirir. Mobilyalar sökülerek ambalajlanır ve bu şekilde her türlü meydana gelebilecek hasarın önüne geçilmiş olunur. Yüreğir Evden Eve hizmetlerinde paketleme işlemi büyük önem taşımaktadır.

Hassas eşyalar için özel paketleme yöntemleri kullanılmaktadır. Cam eşyalar için ise daha dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanılmakta, oluşabilecek her türlü risk alınan tedbirlerle en aza indirilmektedir. Eşyalar paketlendikten sonra araçlara yükleme esnasında da belirli düzen etrafında araca yüklenmektedir. Oluşabilecek çarpmalar için de hassas eşyalar korunmaya alındığı gibi indiriliş sırası da göz önüne alınarak yüklemeler yapılmaktadır. Yüreğir Şehirler Arası Adana Evden Eve Taşımacılık Uygun Fiyatlarla her zaman yanınızda!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN