(0546) 284 8464 -- (0532) 176 9213

Sosyal Medyada Biz}

Can Kargo

Evden Eve Taşımacılık Can Kargo Ev, ofis, iş yeri, fabrika, banka parça eşya gibi ve  çalışmalarında oldukça geniş eşya kapasitelerine sahip alanlarda tek seferde, kaliteli nakliyat çalışmaları sunmaktayız. Alanında uzman ve deneyimli taşıma ekibimiz taşınacak eşyaları demonte hale getirerek paketlemektedir. Ambalaj malzemesi olarak hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler kullanılıyor ve mobilyalarınızda çizikler oluşmasına dahi izin verilmiyor.

Evden Eve Nakliyat işinde Sunduğumuz hizmetler arasında ekspertiz, ambalajlama, asansörlü, sigortalı, evden eve taşımacılık, parça eşya evden eve eşyalarınızı depolama gibi seçenekler bulabilirsiniz. Taşınma işinizi karmaşık bir sorun olmaktan çıkaran firmamız, kurumsal çalışmaları ile sorunsuz ve pratik bir hale dönüştürecektir. Hizmet taleplerinizde fiyat anlaşması sağlandığında taşıma tarihi verilmekte ve bu süreç içerisinde gerekli hazırlıklar yapılarak taşıma günü planlı ve programlı bir şekilde eşyalar yeni adresine anında yerleştirilmektedir. Can Evden Eve her oda kendi grup eşyaları ile paketlenir ve araçlara bu şekilde yerleştirilerek iniş aşamasında da aynı kolaylıkların elde edilmesi ve işlemlerin oldukça hızlı olması sağlanır. Özellikle ofis taşımacılıklarında tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz ile son derece hassas olan cihazlarınızın zarar görmeden paketlenmesi ve yeni adreslerine ulaştırılması mümkün olacaktır.

Can evden eve eşyalarınız yeni adreslerine monte edilerek teslim edilir. Sunulan bu hizmetlerle taşınma süreniz çok daha fazla kısalır. Şehir içi ve şehirler arası Can evden eve ve parça eşya taşıma hizmetleri sunan firmamız, nakliyat sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor. Sektöründeki bu öncülüğü titiz, düzenli ve kurumsal çalışmaları ile firmamız her hizmet talebinde memnuniyet sağlayacak çalışma sunmaktır.